Agenda
Hemelvaart toernooi RTC U15
09 mei 2024
09:00 - 17:00
Sportcomplex Zegersloot
Op donderdag 9 mei 2024 wordt het traditionele Hemelvaart toernooi voor de RTC’s in de leeftijdscategorie U15 gespeeld op de velden van KV Tempo in Alphen aan den Rijn.
Lees meer
Hemelvaart toernooi RTC U17/U19
09 mei 2024
09:00 - 17:00
Sportpark Gagelman, Nijverdal
Op donderdag 9 mei 2024 wordt het traditionele Hemelvaart toernooi voor de RTC’s in de leeftijdscategorieën U17 en U19 gespeeld op de velden van NKC ’51 in Nijverdal.
Lees meer
Bekerfinales S/A/B Noord/AP Buitenbeker
04 juni 2024
17:00 - 22:00
Drachten/Van der Wiel
De bekerfinales voor de senioren, A-jeugd en B-jeugd regio Noord/AP Buitenbeker worden op dinsdag 4 juni 2024 gespeeld op de velden van Drachten/Van der Wiel in Drachten.
Lees meer
Bekerfinale Zuid
06 juni 2024
19:00 - 22:00
Sportpark D'n Hoek, Reusel
De bekerfinale regio Zuid wordt op donderdag 6 juni 2024 gespeeld op de velden van Rosolo in Reusel.
Lees meer
Bekerfinales A/B Zuid-West
12 juni 2024
19:00 - 23:00
GKV/Enomics
De bekerfinales voor de A- en B-jeugd regio Zuid-West worden op woensdag 12 juni 2024 gespeeld op de velden van GKV/Enomics in Gorinchem.
Lees meer
Halve finales B/C/D-jeugd Hoofdklasse veld
15 juni 2024
10:00 - 17:00
CKV Nieuwerkerk
Op zaterdag 15 juni 2024 worden de halve finales van de B-/C- en D-jeugd Hoofdklasse gespeeld op de velden van CKV Nieuwerkerk in Nieuwerkerk aan den IJssel.
Lees meer
Eindtoernooi C-jeugd 1e klasse (veld)
Evenementen
15 juni 2024
10:00 - 17:00
Sportpark Fletiomare Oost
Eindtoernooi B-jeugd 1e klasse (veld)
Evenementen
15 juni 2024
10:00 - 17:00
G.J. van Heekpark, Enschede
Halve finales B/C/D-jeugd Hoofdklasse veld
Competitie
Evenementen
15 juni 2024
10:00 - 17:00
Het Slingerbos, Harderwijk
Dameskorfbal veldfinales
Evenementen
16 juni 2024
10:00 - 20:00
D'n Heuvel, Schaijk
Korfbal Challenge
Evenementen
Internationaal
Korfbal Challenge
TeamNL Korfbal
Topkorfbal
Van 27 december 2024 - 08:00
Tot 30 december 2024 - 23:00
Topsportcentrum Rotterdam