Programma eindfase veldcompetitie

Programma eindfase veldcompetitie

Accountor NK Veldkorfbal Ereklasse

We zitten in de slotweken van de veldcompetitie. Wat is in de hoogste klassen het programma tot en met het Accountor NK Veldkorfbal 2018 op 16 juni?

-Dit nieuwsbericht wordt tot en met 16 juni bijgewerkt en zal ook links naar livestreams vermelden.
-Het overzicht van de beslissingswedstrijden in de overige klassen vind je hier.

Vrijdag 8 juni 
Halve finales Reserve Ereklasse (één duel)

KCC/SO natural 2 - PKC/SWKGroep 2 17-14 
DOS'46 2 - Blauw-Wit (A) 2 18-23

Zaterdag 9 juni
Halve finales Ereklasse (één duel)
Fortuna/Delta Logistiek - TOP/SolarCompleet 21-19
PKC/SWKGroep - KZ/Hiltex 26-16

Halve finales Hoofdklasse A-jeugd (één duel)
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 - Fortuna/Delta Logistiek A1 15-17
Oranje Wit A1 - DOS’46 A1 28-26

Halve finales Hoofdklasse B-jeugd (bij Dalto/Klaverblad Verzekeringen, Driebergen, één duel)
DVO/Accountor B1 - Fortuna/Delta Logistiek B1 18-16
Invicta/Harkema/Frigro B1 - PKC/SWKGroep B1 20-14

Halve finales Hoofdklasse C-jeugd (bij Dalto/Klaverblad Verzekeringen, Driebergen, één duel)
Die Haghe C1 - PKC/SWKGroep C1 10-8
Heerenveen C1 - Fortuna/Delta Logistiek C1 6-12

KvN Hoofdklasse D-jeugd (bij Dijkvogels, Maasdijk)
Fortuna/Delta Logistiek D1, Die Haghe D1, De Meeuwen D1, Dindoa D1, Groen Geel D1, DVO/Accountor D1, LDODK/Rinsma Modeplein D1, Vitesse D1.
Fortuna/Delta Logistiek D1 Nederlands kampioen.

Vrijdag 15 juni
Finale Reserve Ereklasse (bij Atlantis, Mijdrecht)
KCC/SO natural 2 - Blauw-Wit (A) 2 18-29

Zaterdag 16 juni
Accountor NK Veldkorfbal 2018

Finale Ereklasse
Fortuna/Delta Logistiek - PKC/SWKGroep 17-20

Finale Hoofdklasse A-jeugd
Fortuna/Delta Logistiek A1 - Oranje Wit A1 18-17

Finale Hoofdklasse B-jeugd
DVO/Accountor B1 - Invicta/Harkema/Frigro B1 17-9

Finale Hoofdklasse C-jeugd 12.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek C1 - Die Haghe C1 7-6

Datum: 17 juni 2018 - 10:00 uur
Door: Redactie Korfbal.nl
Fotograaf: Ilse Schaffers, korfbalfoto.nl