Slotfase veldseizoen 2018-2019

Slotfase veldseizoen 2018-2019

Dameskorfbal Ereklasse Hoofdklasse

De competitie is inmiddels afgerond. Hoe zijn de laatste wedstrijden verlopen?

 

Donderdag 20 juni
Overgangsklasse play-down bij Fortuna/Delta Logistiek in Delft
20.00 uur Valto - VEO (Uitslag: 21-20)
 
Vrijdag 21 juni
Finale Reserve Ereklasse bij Unitas/Perspectief in Harderwijk
Blauw-Wit (A) 2 - LDODK/Rinsma Modeplein 2 (Uitslag: 19-22)
 
Zaterdag 22 juni

NK Veldkorfbal bij Valto in De Lier
12:00 uur finale Hoofdklasse C-jeugd: Kampioen Fortuna/Delta Logistiek C1
14:00 uur finale Hoofdklasse B-jeugd: Kampioen DOS'46 B1
16:00 uur finale Hoofdklasse A-jeugd: Kampioen DVO/Accountor A1
18:00 uur finale Ereklasse: Kampioen: DOS'46

Kampioenschap van Nederland D-Jeugd
11.00 uur Hoofdklasse D-jeugd bij Juventa in Hardenberg
Kampioen: Nieuwerkerk D1

Overgangsklasse play-down bij SCO in Oldeholtpade
15.30 uur DOS Kampen/Veltman - KIOS (R) (Uitslag: 15-11)

Eerste klasse play-down
15.30 uur OKO/Bies - Hoogkerk (Uitslag: 15-12)
15.30 uur GKV (H) - Juliana bij (Uitslag: 9-14)

Eindtoernooien Eerste klasse
11.00 uur Eerste klasse C-jeugd bij KCR in Ridderkerk
Kampioen: Amicitia C1
11.00 uur Eerste klasse B-jeugd bij Tilburg in Tilburg
Kampioen: Valto B1

 
Zondag 23 juni
Dameskorfbal Veldfinale bij Roka en Ready ’60 in Roermond
11:00 uur Rosolo B1 - De Peelkorf B1
Kampioen De Peelkorf B1
11:30 uur DDW 2 - Rosolo 2
Kampioen DDW 2
13:15 uur De Korfrakkers C1 – Rosolo C1
Kampioen De Korfrakkers C1
14:00 uur De Korfrakkers A1 - Rosolo A1
Kampioen De Korfrakkers A1
16:00 uur De Korfrakkers - Prinses Irene
Kampioen De Korfrakkers
 
Eerder gespeelde wedstrijden:
 
Zondag 16 juni
Play offs-Dameskorfbal Topklasse
15:00 uur De Korfrakkers 1 – DDW 1 (Uitslag: 12-9)
15:00 uur Be Quick 1 – Prinses Irene 1 (Uitslag: 9-11)
Play-offs Dameskorfbal Reserve Topklasse
13:00 uur De Korfrakkers 2 – DDW 2 (Uitslag: 9-10)
13:00 uur Rosolo 2 – Swift 2 (Uitslag: 17-11)
 

Zaterdag 15 juni
Play-offs Ereklasse
15.30 uur PKC/SWKGroep – DOS’46 (Uitslag: 14-20)
19:00 uur LDODK/Rinsma Modeplein – TOP/SolarCompleet (Uitslag: 21-19)
Play-offs Hoofdklasse A-jeugd
13.00 uur DVO/Accountor A1 – KCC/SO natural A1 (Uitslag: 28-17)
13.00 uur DSC A1 – DOS'46 A1 (Uitslag: 25-17)
Play-offs Hoofdklasse B-jeugd bij Dalto/Klaverblad Verzekeringen in Driebergen
10:30 uur DVO/Accountor B1 - KZ/Thermo4U B1 (Uitslag: 17-11)
12:15 uur DOS’46 B1 - PKC/SWKGroep B1 (Uitslag: 22-13)
Play-offs Hoofdklasse C-jeugd bij Dalto/Klaverblad Verzekeringen in Driebergen
10:30 uur PKC/SWKGroep C1 – Fortuna/Delta Logistiek C1 (Uitslag: 9-11)
12:15 uur CSL C1 – KCC/SO natural C1 (Uitslag 21-21, KCC wint na strafworpen)

Play-offs Dameskorfbal Hoofdklasse A-jeugd
15:30 uur De Peelkorf A1 – De Korfrakkers A1 (Uitslag: 10-17)
15:45 uur Rosolo A1 – Melderslo A1 (Uitslag: 19-9)
Play-offs Dameskorfbal Hoofdklasse B-jeugd
10:45 uur Rosolo B1 – DAKOS B1 (Uitslag: 5-3)
12:30 uur De Peelkorf B1 – De Korfrakkers B1 (Uitslag: 10-8)

 

Vrijdag 14 juni
Play-offs Reserve Ereklasse
20:30 uur Blauw-Wit (A) 2 – KZ/Thermo4U 2 (Uitslag: 21-15)
20:30 uur PKC/SWKGroep 2 – LDODK/Rinsma Modeplein 2 (Uitslag: 26-26, LDODK wint na strafworpen)

 
Datum: 23 juni 2019 - 17:30 uur
Door: Redactie Korfbal.nl