Slotfase zaalcompetitie 2018-2019

De ontknoping van de zaalcompetitie 2018/2019 is in volle gang. Welk spektakel uit de hoogste klassen staat ons wanneer te wachten?

Deze pagina wordt veelvuldig geactualiseerd. Klik op de link voor de livestream!

ZONDAG 24 MAART
Play-offs Topklasse Dames (ronde 1 in best of three)
-14.30 uur De Korfrakkers - Swift 15-12
-15.30 uur Rosolo - Be Quick 16-15
DINSDAG 26 MAART
Play-offs Hoofdklasse (ronde 3 in best of three)
-20:30 uur KV Tempo - AW.DTV

VRIJDAG 29 MAART
Halve finales Reserve Korfbal League
-20.30 uur Blauw-Wit (A) 2 - DVO/Accountor 2
-20.30 uur PKC/SWKGroep 2 - Fortuna/Delta Logistiek 2

ZATERDAG 30 MAART
Play-offs Cashback World Korfbal League (ronde 1 in best of three)
-15.30 uur PKC/SWKGroep - LDODK/Rinsma Modeplein
-20.00 uur TOP/SolarCompleet - Fortuna/Delta Logistiek
Hoofdklassefinale, PKC-Hal Papendrecht
-20:00 uur KV Tempo/AW.DTV - Groen Geel
Hoofdklasse A-jeugd (ronde 1 in best of three)
-17.45 uur TOP/SolarCompleet A1 - DOS'46 A1
-........ uur DVO/Accountor A1 -  Fortuna/Delta Logistiek A1
Halve finales Hoofdklasse B-jeugd, De Sypel in Harderwijk
-12:30 uur KZ/Thermo4U B1 - PKC/SWKGroep B1
-14:30 uur DOS'46 B1 - KCC/SO natural B1
Finale Reserve Topklasse Dameskorfbal
KvN B- & C-jeugd Dameskorfbal

ZONDAG 31 MAART
Play-offs Topklasse Dames (ronde 2 in best of three)
-14.00 uur Swift - De Korfrakkers (De Korfrakkers won duel 1)
-15.00 uur Be Quick - Rosolo (Rosolo won duel 1)

DINSDAG 3 APRIL
Play-offs Topklasse Dames (ronde 3, indien noodzakelijk)

WOENSDAG 3 APRIL
Play-downs Korfbal League/Hoofdklasse (ronde 1 in best of three)
-20:30 uur Verliezend finalist Hoofdklassefinale - KCC/SO natural
Play-downs Topklasse Dames (ronde 1 in best of three)

VRIJDAG 5 APRIL
Finale Reserve Korfbal League
-20:30 uur OVVO-hal Maarssen

ZATERDAG 6 APRIL
Play-offs Cashback World Korfbal League (ronde 2 in best of three)
-....... uur Fortuna/Delta Logistiek - TOP/SolarCompleet
-20.00 uur LDODK/Rinsma Modeplein - PKC/SWKGroep
Play-offs Hoofdklasse A-jeugd (ronde 2 in best of three)
-....... uur DOS'46 A1 - TOP/SolarCompleet A1
-....... uur Fortuna/Delta Logistiek A1 - DVO/Accountor A1
Play-downs Korfbal League/Hoofdklasse (ronde 2 in best of three)
-....... uur KCC/SO natural - verliezend finalist Hoofdklassefinale
Dameskorfbal Zaalfinale
(-10.30 uur Indoor Sportspektakel, De Tongelreep Eindhoven)
-17.15 uur Finale A-jeugd, Indoor-Sportcentrum Eindhoven
-19.00 uur Finale Topklasse, Indoor-Sportcentrum Eindhoven
Finale Hoofdklasse B-jeugd, Groen-Geel-hal in Wormer 
-11:30 uur
KvN jeugd zaal C-jeugd, Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstede
KvN jeugd zaal D-jeugd, DeetosSnel-hal in Dordrecht
Eindtoernooi B-jeugd eerste klasse, De Sypel in Harderwijk
Eindtoernooi C-jeugd eerste klasse, Activum in Hoogeveen

ZONDAG 7 APRIL
Play-downs Topklasse Dames (ronde 2 in best of three)

DINSDAG 9 APRIL
Play-offs Cashback World Korfbal League (ronde 3, indien noodzakelijk)
Play-offs Hoofdklasse A-jeugd (ronde 3, indien noodzakelijk)

WOENSDAG 10 APRIL
Play-downs Korfbal League/Hoofdklasse (ronde 3, indien noodzakelijk)

ZATERDAG 13 APRIL
Cashback World Korfbal Leaguefinale
(-10.00 uur Korfbalcongres 2019, Ziggo Dome Amsterdam)
-13:45 uur finale Hoofdklasse A-jeugd, Ziggo Dome Amsterdam
-16:00 uur Cashback World Korfbal Leaguefinale, Ziggo Dome Amsterdam

ZONDAG 14 APRIL
Play-downs Topklasse Dames (ronde 3, indien noodzakelijk)

Datum: 24 maart 2019 - 09:46 uur
Door: Redactie Korfbal.nl