Nationale selecties

TeamNL Korfbal is de regerend World Games-, wereld- en Europees kampioen. De selectie van bondscoach Wim Scholtmeijer werkt toe naar het WK in Zuid-Afrika (1-10 augustus 2019). Op deze pagina vind je ook de selecties van Talent TeamNL Korfbal (U21), Nederland U19 en Nederland U17.

TEAMNL KORFBAL

1 Jessica Lokhorst (Fortuna/Delta Logistiek)
2 Esther Cordus (KZ/Thermo4U)
3 Barbara Brouwer (TOP/SolarCompleet)
4 Marjolijn Kroon (LDODK/Rinsma Modeplein)
5 Marloes Frieswijk (Blauw-Wit (A))
6 Jet Hendriks (TOP/SolarCompleet)
7 Celeste Split (TOP/SolarCompleet)
9 Fleur Hoek (Fortuna/Delta Logistiek)
11 Olav van Wijngaarden (PKC/SWKGroep)
12 Jordi Pasma (KZ/Thermo4U)
13 Erwin Zwart (LDODK/Rinsma Modeplein)
14 Harjan Visscher (DOS'46)
15 Mick Snel (TOP/SolarCompleet)
16 Momo Stavenuiter (Blauw-Wit (A))
17 Laurens Leeuwenhoek (PKC/SWKGroep)
18 Nick Pikaar (TOP/SolarCompleet)
20 Daan Preuninger (Fortuna/Delta Logistiek)

Vaste staf TeamNL Korfbal
Bondscoach - Wim Scholtmeijer
Asisstent-bondscoach - Leon Braunstahl
Assistent-bondscoach - Jennifer Tromp
Fysiotherapeut - Ada Jansen
Arts - Anne van Vegchel
Teammanager - Peter Boeren

Overige staf TeamNL Korfbal
Fysieke trainer - Teun Thomassen
Fysiotherapeut - Rolf Oostenbrink
Embedded scientist  - Maaike Willemsen
Persvoorlichter - Roelof Jan Vochteloo (roelof-jan.vochteloo@knkv.nl)

TALENT TEAMNL KORFBAL (U21)

Sanne Alsem (Fortuna/Delta Logistiek)
Willemijn Bouwens (TOP/Arnemuiden)
Roos van Groen (Fortuna/Delta Logistiek)
Eline Haan (LDODK/Rinsma Modeplein)
Marlou Kuiper (LDODK/Rinsma Modeplein)
Lindsy Krop (Groen Geel)
Michelle in ’t Veen (Blauw-Wit (A))
Sanne van der Werff (PKC/SWKGroep)
Saskia van der Zee (DVO/Accountor)
Brett Zuijdwegt (DeetosSnel)
Jop Brouwer (Oranje Wit)
Kevin Dik (Groen Geel)
Julian Frieswijk (LDODK/Rinsma Modeplein)
Jeffrey van Huenen (KV Wageningen)
Joren van Nieuwenhuijzen (Fortuna/Delta Logistiek)
Randy Oosting (DeetosSnel)
Bo Oppe (Oranje Wit)
Koen van Roekel (DVO/Accountor)
Wiljan Snip (DOS’46)
Carlo de Vries (Groen Geel)

Staf Talent TeamNL Korfbal
Bondscoach - Kees Vlietstra
Assistent-bondscoach - Ruben Boode
Fysiotherapeut - Ada Jansen
Arts - Anne van Vegchel
Teammanager - Albert Nijenhuis

NEDERLAND U19

Michelle in 't Veen (Blauw-Wit (A))
Julia Schuiling (TOP/SolarCompleet)
Milou Schuiling (TOP/SolarCompleet)
Annick Post (Fortuna/Delta Logistiek)
Roos Scherrenburg (DVO/Accountor)
Romy Knuppe (Groen Geel)
Annelotte Roozenboom (Blauw-Wit (A))
Tessa Lap (OWK)
Charlotte de Jong (LDODK/Rinsma Modeplein)
Eline van Veldhuisen (KV Wageningen)
Marvin Piepers (LDODK/Rinsma Modeplein)
Jacco Boonstra (Blauw-Wit (A))
Mart Vrielink (DOS'46)
Victor Entken (Fortuna/Delta Logistiek)
Jimmy Swikker (Fortuna/Delta Logistiek)
Daan Dijkstra (DVO/Accountor)
Matté Lipke (Unitas/Perspectief)
Onno Bakker (KZ/Thermo4U)
Sydney Schol (KCC/SO natural)
Delano Braumuller (KZ/Thermo4U)

Staf Nederland U19
Bondscoach - Leon Simons
Fysiotherapeut - Jan Koenrades
Arts - Sandra Chung
Teammanager - Dick van Remmerden

NEDERLAND U17

Nikki Boerhout (KZ/Thermo4U) 
Zoë Engel (ZKV (Za))
Fabienne van Erk (Fortuna/Delta Logistiek)
Jill Heijink (Fortuna/Delta Logistiek)
Sanne Maaike Nieuwenhuizen (KZ/Thermo4U)
Sanne Pijpers (TOP/SolarCompleet)
Linda van der Wal (DVO/Accountor)
Resy Weijts (DeetosSnel)
Kris Boere (Dalto/Klaverbladverzekeringen)
Noa Brusse (Achilles)
Ran Faber (LDODK/Rinsma Modeplein)
Krijn van het Kaar (DVO/Accountor)
Rien van der Laan (Invicta/Frigro/Harkema)
Coen Spoor (DSC)
Thomas Visser (Invicta/Frigro/Harkema)
Kay van Vliet (Fortuna/Delta Logistiek)

Staf Nederland U17
Bondscoach - Barry Schep
Assistent-bondscoach - Kim Senneker
Arts - Sandra Chung
Teammanager - Dick van Remmerden

Foto's: Marco Spelten, actiefotografie.nl