Nationale selecties

TeamNL Korfbal is de regerend World Games-, wereld- en Europees kampioen. Op deze pagina vind je ook de selecties van Talent TeamNL Korfbal (U21), Nederland U19 en Nederland U17.

TEAMNL KORFBAL

1 Jessica Lokhorst (Fortuna/Delta Logistiek)
2 Esther Cordus (KZ/Thermo4U)
3 Barbara Brouwer (TOP/SolarCompleet)
4 Brett Zuijdwegt (PKC/SWKGroep)
5 Marloes Frieswijk (LDODK/Rinsma Modeplein)
6 Jet Hendriks (TOP/SolarCompleet)
7 Celeste Split (TOP/SolarCompleet)
8 Marjolijn Schenk (KZ/Thermo4U)
9 Fleur Hoek (Fortuna/Delta Logistiek)
10 Richard Kunst (PKC/SWKGroep) 
11 Olav van Wijngaarden (PKC/SWKGroep)
14 Harjan Visscher (DOS'46)
15 Mick Snel (TOP/SolarCompleet)
16 Alwin Out (KZ/Thermo4U)
17 Laurens Leeuwenhoek (PKC/SWKGroep)
18 Nick Pikaar (TOP/SolarCompleet)
19 Jelmer Jonker (DOS'46)
20 Daan Preuninger (Fortuna/Delta Logistiek)

Vaste staf TeamNL Korfbal
Bondscoach - Wim Scholtmeijer
Asisstent-bondscoach - Leon Braunstahl
Assistent-bondscoach - Jennifer Tromp
Fysiotherapeut - Ada Jansen
Arts - Anne van Vegchel
Teammanager - Peter Boeren

Overige staf TeamNL Korfbal
Fysieke trainer - Teun Thomassen
Fysiotherapeut - Rolf Oostenbrink
Embedded scientist  - Maaike Willemsen
Persvoorlichter - Roelof Jan Vochteloo (roelof-jan.vochteloo@knkv.nl)

TALENT TEAMNL KORFBAL (U21)
Deze selectie speelde eind december 2019 de Korfbal Challenge:

Fardau de Boer (DOS'46)
Nena Ellermeijer (Wageningen)
Stephanie van Geffen (DeetosSnel)
Renée van Ginkel (DVO/Accountor)
Annick Post (Fortuna/Delta Logistiek)
Roos Scherrenburg (DVO/Accountor)
Julia Schuiling (TOP/SolarCompleet)
Michelle in 't Veen (KZ/Thermo4U)
Daan Dijkstra (DVO/Accountor)
Jordi van Elburg (DeetosSnel)
Julian Frieswijk (LDODK/Rinsma Modeplein)
Matté Lipke (Wageningen)
Julian Middelkoop (KCC)
Bo Oppe (KCC)
Marvin Piepers (LDODK/Rinsma Modeplein)
Jimmy Swikker (Fortuna/Delta Logistiek)

Staf Talent TeamNL Korfbal
Bondscoach - Kees Vlietstra
Assistent-bondscoach - Ruben Boode
Fysiotherapeut - Ada Jansen
Arts - Anne van Vegchel
Teammanager - Albert Nijenhuis

NEDERLAND U19
2019-2020 (Bekendgemaakt tijdens de Korfbal Challenge.)

Vrouwen
Amber van Doorn (Harkema/Frigro/Invicta)
Fabiënne van Erk (Fortuna/Delta Logistiek
Charlotte de Jong (LDODK/Rinsma Modeplein)
Tessa Lap (OWK)
Sanne Maaike Nieuwenhuizen (KZ/Thermo4U)
Annick Post (Fortuna/Delta Logistiek)
Julia Schuiling (TOP/SolarCompleet)
Milou Schuiling (TOP/SolarCompleet)
Eline van Veldhuisen (KV Wageningen)
Linda van der Wal (DVO/Accountor)
Mannen
Onno Bakker (KZ/Thermo4U)
Kris Boere (Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
Matthias ten Brinke (DVO/Accountor)
Noa Brusse (Achilles)
Delano Braumuller (KZ/Thermo4U)
Ran Faber (LDODK/Rinsma Modeplein)
Coen Spoor (DSC)
Jimmy Swikker (Fortuna/Delta Logistiek)
Kaj van Vliet (Fortuna/Delta Logistiek)
Wouter Wildschut (ONDO G)

Staf Nederland U19
Bondscoach - Leon Simons
Fysiotherapeut - Jan Koenrades
Arts - Sandra Chung
Teammanager - Dick van Remmerden

NEDERLAND U17
​2019-2020. (Bekendgemaakt tijdens de Korfbal Challenge.)

Vrouwen:
Jill Aafjes (KZ/Thermo4U)
Nikki Boerhout (KZ/Thermo4U) 
Jill Heijink (Fortuna/Delta Logistiek)
Annelie de Korte (Unitas/Perspectief)
Romy de Rijke (Fortis)
Anouk de Visser (PKC/SWKGroep)
Resy Weijts (Fortuna/Delta Logistiek)
Ceren Wonink (DOS'46)
Mannen:
Krijn van het Kaar (DVO/Accountor)
Merijn Mensink (Fortuna/Delta Logistiek)
Luuk Montagne (DOS'46)
Stan Olsthoorn (TOP/SolarCompleet)
Menno Remans (PKC/SWKGroep)
Stef Schaap (GG/IJskoud de Beste)
Roel Visser (KCC)
Jorne van der Zee (DOS'46)

Staf Nederland U17
Bondscoach - Barry Schep
Assistent-bondscoach - Stijn Hoekstra
Fysiotherapeut - Inge Jansen
Arts - Sandra Chung
Teammanager - Dick van Remmerden

Foto's: Marco Spelten, Actiefotografie.nl