Programma Jeugd Challenge

Programma 29 december 





Tijd Veld  Wedstrijd 
10.15 - 10.35 Veld 1 Fortis D1- Nieuwerkerk D1
10.15 - 10.35 Veld 2 Unitas/Perspectief D1 - Unitas/Perspectief D2
10.40 - 11.00 Veld 1 Dijkvogels D1 - Amicita D1
11.05 - 11.25 Veld 1 Fortis D1- Unitas/Perspectief D1
11.05 - 11.25 Veld 2 Nieuwerkerk D1 - Weidevogels D1
11.30 - 11.50 Veld 1 Unitas/Perspectief D2 - Dijkvogels D1
11.55 - 12.15 Veld 1 Weidevogels D1 - Fortis D1
11.55 - 12.15 Veld 2 Amicita D1 - Unitas/Perspectief D1
12.20 - 12.40 Veld 1 Nieuwerkerk D1 - Unitas/Perspectief D2
12.45 - 13.05 Veld 1 Dijkvogels D1 - Weidevogels D1
12.45 - 13.05 Veld 2 Fortis D1- Amicita D1
13.10 - 13.30 Veld 1 Unitas/Perspectief D1 - Nieuwerkerk D1
13.35 - 13.55 Veld 1 Unitas/Perspectief D2 - Fortis D1
13.35 - 13.55 Veld 2 Amicita D1 - Weidevogels D1
14.00 - 14.20 Veld 1 Nieuwerkerk D1 - Dijkvogels D1
14.25 - 14.45 Veld 1 Weidevogels D1 - Unitas/Perspectief D1
14.25 - 14.45 Veld 2 Unitas/Perspectief D2 - Amicita D1
14.50 - 15.10 Veld 1 Dijkvogels D1 - Fortis D1
15.20 - 15.40 Veld 1 Amicita D1 - Nieuwerkerk D1
15.20 - 15.40 Veld 2 Weidevogels D1 - Unitas/Perspectief D2
15.45 - 16.05 Veld 1 Unitas/Perspectief D1 - Dijkvogels D1
16.15 - 16.35 Veld 1 #1 - #2
16.15 - 16.35 Veld 2 #2 - #3
16.40 - 16.50 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Programma 30 december
.
Poule C1




Tijd Veld   Wedstrijd
10.15 - 10.35  Veld 1  DeetosSnel C1 - DeetosSnel C2
10.15 - 10.35 Veld 2 TOP (A) C1 - Vriendenschaar (H) C1
10.15 - 10.35 Veld 3 IJsselvogels C1 - Vitesse C1
11.30 - 11.50 Veld 1 Vriendenschaar (H) C1 - DeetosSnel C1
11.30 - 11.50 Veld 2 DeetosSnel C2 - IJsselvogels C1
11.30 - 11.50 Veld 3 Vitesse C1 - TOP (A) C1
12.45 - 13.05 Veld 1 DeetosSnel C1 - IJsselvogels C1
12.45 - 13.05 Veld 2 Vitesse C1 - Vriendenschaar (H) C1
12.45 - 13.05 Veld 3 TOP (A) C1 - DeetosSnel C2
14.00 - 14.20 Veld 1 DeetosSnel C1 - Vitesse C1
14.00 - 14.20 Veld 2 IJsselvogels C1 - TOP (A) C1
14.00 - 14.20 Veld 3 Vriendenschaar (H) C1 - DeetosSnel C2
15.20 - 15.40 Veld 1 TOP (A) C1 - DeetosSnel C1
15.20 - 15.40 Veld 2 DeetosSnel C2 - Vitesse C1
15.20 - 15.40 Veld 3 IJsselvogels C1 - Vriendenschaar (H) C1
16.40 - 17.00 Veld 3 #1 C - #2 C
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Poule C2




Tijd Veld   Wedstrijd
10.15 - 10.35  Veld 1  Fortis C1 - Fortis C2
10.15 - 10.35 Veld 2 IJsselvogels C2 - Weidevogels C1
10.15 - 10.35 Veld 3 Animo C1 - Dijkvogels C1
11.30 - 11.50 Veld 1 Weidevogels C1 - Fortis C1
11.30 - 11.50 Veld 2 Fortis C2 - Animo C1
11.30 - 11.50 Veld 3 Dijkvogels C1 - IJsselvogels C2
12.45 - 13.05 Veld 1 Fortis C1 - Animo C1
12.45 - 13.05 Veld 2 Dijkvogels C1 - Weidevogels C1
12.45 - 13.05 Veld 3 IJsselvogels C2 - Fortis C2
14.00 - 14.20 Veld 1 Fortis C1 - Dijkvogels C1
14.00 - 14.20 Veld 2 Animo C1 - IJsselvogels C2
14.00 - 14.20 Veld 3 Weidevogels C1 - Fortis C2
15.20 - 15.40 Veld 1 IJsselvogels C2 - Fortis C1
15.20 - 15.40 Veld 2 Fortis C2 - Dijkvogels C1
15.20 - 15.40 Veld 3 Animo C1 - Weidevogels C1
16.40 - 17.00 Veld 3 #1 C - #2 C
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Poule B1




Tijd Veld   Wedstrijd
10.40 - 11.00  Veld 1  Dijkvogels B1 - Fortis B1
10.40 - 11.00 Veld 2 GKV (G) B1 - IJsselvogels B1
10.40 - 11.00 Veld 3 DeetosSnel B1 - TOP (A) B1
11.55 - 12.15 Veld 1 IJsselvogels B1 - Dijkvogels B1
11.55 - 12.15 Veld 2 Fortis B1 - DeetosSnel B1
11.55 - 12.15 Veld 3 TOP (A) B1 - GKV (G) B1
13.10 - 13.30 Veld 1 Dijkvogels B1 - DeetosSnel B1
13.10 - 13.30 Veld 2 TOP (A) B1 - IJsselvogels B1
13.10 - 13.30 Veld 3 GKV (G) B1 - Fortis B1
14.25 - 14.45 Veld 1 Dijkvogels B1 - TOP (A) B1
14.25 - 14.45 Veld 2 DeetosSnel B1 - GKV (G) B1
14.25 - 14.45 Veld 3 IJsselvogels B1 - Fortis B1
15.45 - 16.05 Veld 1 GKV (G) B1 - Dijkvogels B1
15.45 - 16.05 Veld 2 Fortis B1 - TOP (A) B1
15.45 - 16.05 Veld 3 DeetosSnel B1 - IJsselvogels B1
16.40 - 17.00 Veld 2 #1 B - #2 B
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Poule B2




Tijd Veld   Wedstrijd
10.40 - 11.00  Veld 1  Good Luck B1 - Good Luck B2
10.40 - 11.00 Veld 2 Tjoba B1 - Tjoba B2
10.40 - 11.00 Veld 3 Fortis B2 - Vriendenschaar (B) B1
11.55 - 12.15 Veld 1 Tjoba B2 - Good Luck B1
11.55 - 12.15 Veld 2 Good Luck B2 - Fortis B2
11.55 - 12.15 Veld 3 Vriendenschaar (B) B1 - Tjoba B1
13.10 - 13.30 Veld 1 Good Luck B1 - Fortis B2
13.10 - 13.30 Veld 2 Vriendenschaar (B) B1 - Tjoba B2
13.10 - 13.30 Veld 3 Tjoba B1 - Good Luck B2
14.25 - 14.45 Veld 1 Good Luck B1 - Vriendenschaar (B) B1
14.25 - 14.45 Veld 2 Fortis B2 - Tjoba B1
14.25 - 14.45 Veld 3 Tjoba B2 - Good Luck B2
15.45 - 16.05 Veld 1 Tjoba B1 - Good Luck B1
15.45 - 16.05 Veld 2 Good Luck B2 - Vriendenschaar (B) B1
15.45 - 16.05 Veld 3 Fortis B2 - Tjoba B2
16.40 - 17.00 Veld 2 #1 B - #2 B
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Poule A1




Tijd Veld   Wedstrijd
11.05 - 11.25  Veld 1  Fortis A1 - DVS'69 A1
11.05 - 11.25 Veld 2 Weidevogels A1 - Vriendenschaar (B) A1
11.05 - 11.25 Veld 3 Vriendenschaar (H) A1 - ADO A1
12.20 - 12.40 Veld 1 Vriendenschaar (B) A1 - Fortis A1
12.20 - 12.40 Veld 2 DVS'69 A1 - Vriendenschaar (H) A1
12.20 - 12.40 Veld 3 ADO A1 - Weidevogels A1
13.35 - 13.55 Veld 1 Fortis A1 - Vriendenschaar (H) A1
13.35 - 13.55 Veld 2 ADO A1 - Vriendenschaar (B) A1
13.35 - 13.55 Veld 3 Weidevogels A1 - DVS'69 A1
14.50 - 15.10 Veld 1 Fortis A1 - ADO A1
14.50 - 15.10 Veld 2 Vriendenschaar (H) A1 - Weidevogels A1
14.50 - 15.10 Veld 3 Vriendenschaar (B) A1 - DVS'69 A1
16.10 - 16.30 Veld 1 Weidevogels A1 - Fortis A1
16.10 - 16.30 Veld 2 DVS'69 A1 - ADO A1
16.10 - 16.30 Veld 3 Vriendenschaar (H) A1 - Vriendenschaar (B) A1
16.40 - 17.00 Veld 1 #1 A - #2 A
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking

.
Poule A2




Tijd Veld   Wedstrijd
11.05 - 11.25  Veld 1  Fortis A2 - Victum A1
11.05 - 11.25 Veld 2 DVS'69 A2 - Huizen A1
11.05 - 11.25 Veld 3 Animo A2 - MIA A1
12.20 - 12.40 Veld 1 Huizen A1 - Fortis A2
12.20 - 12.40 Veld 2 Victum A1 - Animo A2
12.20 - 12.40 Veld 3 MIA A1 - DVS'69 A2
13.35 - 13.55 Veld 1 Fortis A2 - Animo A2
13.35 - 13.55 Veld 2 MIA A1 - Huizen A1
13.35 - 13.55 Veld 3 DVS'69 A2 - Victum A1
14.50 - 15.10 Veld 1 Fortis A2 - MIA A1
14.50 - 15.10 Veld 2 Animo A2 - DVS'69 A2
14.50 - 15.10 Veld 3 Huizen A1 - Victum A1
16.10 - 16.30 Veld 1 DVS'69 A2 - Fortis A2
16.10 - 16.30 Veld 2 Victum A1 - MIA A1
16.10 - 16.30 Veld 3 Animo A2 - Huizen A1
16.40 - 17.00 Veld 1 #1 A - #2 A
17.05 - 17.15 Veld 2 Prijsuitreiking