Skip to the main content

RTC U15-toernooi Gorredijk

Hier vind je het programma, de stand en teams van het RTC U15-toernooi bij LDODK/Rinsma Modeplein in Gorredijk op woensdag 23 februari. Het programma van de overige RTC-toernooien vind je op korfbal.nl/rtc-toernooien.

PROGRAMMA U15 
Speeltijd: 2x 17,5 min met 1 min rust

Start Thuis Uit Uitslag
09.15 De Wouden De Venen 16-9
10.00 De Hunze Randmeren 8-11
10.45 Het Oosten De Wouden 6-12
11.30 De Venen De Hunze 5-3
12:15 Randmeren Het Oosten 11-4
13.00 De Wouden De Hunze 12-0
13.45 Het Oosten De Venen 9-8
14.30 Randmeren De Wouden 6-12
15.15 De Hunze Het Oosten 4-7
16.00 De Venen Randmeren 9-12


STAND U15

W P DV DT
De Wouden 4 8 52 21
Randmeren 4 6 40 33
Het Oosten 4 4 26 35
De Venen 4 2 31 40
De Hunze 4 0 15 35

 

TEAMS U15

De Hunze U15

1 Lieke Belga Noordenveld
2 Yara Bosma Nic.
3 Eeke de Vries Nic.
4 Sarah de Vries AVO
5 Diana Oenema AVO
6 Maud Tuinman ZKC ’19
19 Tessel de Ruiter Hoogkerk/Schelwald Optiek
20 Esmeé van den Oever Nic.
7 Jun Batteram OWK
8 Ties van Donderen Nic.
9 Arjan Zwier Nic.
10 Daniël van der Ploeg AVO
11 Rubin Koopman Sparta (Ze)
16 Michiel Kuiper Sparta (Ze)
17 Robin Hoexum OWK
18 Simon Holwerda EKC 2000
Jan Batteram Coach
Jos Bosma Assistent-coach


De Venen U15

2 Sienna de Vries KV Heerenveen
3 Liv Glorie KV Sios
4 Imra Feenstra KV Heerenveen
6 Annemijn Woudstra KV Sios
8 Isabella Roman KV Heerenveen
9 Carlijn Schuur KV Sios
17 Mette Hulsman KV Heerenveen
18 Sophie Roman KV Heerenveen
1 Christian Meidertsma KV Heerenveen
5 Merijn Popkema Wordt Kwiek
7 Jesper Hempenius KV Heerenveen
10 Hielke Warris DOS’46
12 Tygo Zuil Leonidas
15 Justin Rutte KV Heerenveen
16 Dylano Veensma DOS’46
20 Alrik Ophof Leonidas
Redmar Bauer Coach
Philip Allen Assistent-coach
Johan Glorie Verzorger


De Wouden U15

4 Frauke Slotegraaf KV Harkema
6 Jente Talsma KV Drachten/Van der Wiel
7 Anouk van de Goot LDODK/Rinsma Modeplein
9 Fardau Hiemstra LDODK/Rinsma Modeplein
12 Lieke Veldkamp LDODK/Rinsma Modeplein
13 Anke Pratley LDODK/Rinsma Modeplein
17 Ilse Adema KV Drachten/Van der Wiel
20 Anouk Geertsma KV DTS
3 Thymen Jongsma CKV Vlug en Vaardig
8 Corné Hoogeveen LDODK/Rinsma Modeplein
10 Jort Rietveld KV Drachten/Van der Wiel
14 Niek Mulder KV Drachten/Van der Wiel
15 Ynze Boonstra LDODK/Rinsma Modeplein
16 Rimmer Houwing LDODK/Rinsma Modeplein
18 Josse Scheenstra LDODK/Rinsma Modeplein
19 Noud Faber LDODK/Rinsma Modeplein
Henk Jan Mulder Coach
Marjo de Haan Assistent-coach


Het Oosten U15

1 Eefke Sportel SDO (W)
2 Rune Mulder NKC ’51
4 Wyke Voordendag Devinco
5 Fardau Scheper Devinco
6 Nija Schuler DOS-WK
11 Danique Klaver KVZ
12 Aniek Dekker SDO (W)
14 Eva Minkjan Amicitia
3 Xander Jongsma Oost-Arnhem
7 Niels Veldhausz Apeldoorn
10 Renze Abbink NKC ’51
15 Koen ter Horst Devinco
16 Karst Hoek NKC ’51
19/14 Jip Boers Amicitia
20 Stan Naafs HKC (He)
Sem Wessels SDO (W)
Marco Jongsma Coach
Saskia Jongsma Assistent-coach
Harald Pouwel Assistent-coach


Randmeren U15

1 Eline Smit DOS Kampen/Veltman
2 Nikki Wit Wit-Blauw/Green Organics
4 Silja van den Hul De Meeuwen
9 Jasmijn van Dijk DOS Kampen/Veltman
11 Esther van Doornik Telstar/Schoonderbeek
13 Emma van der Meij Dindoa
14 Lieke Zwaan De Meeuwen
17 Noor Gerritsen Apeldoorn
7 Koen den Otter Apeldoorn
10 Rim Peters Unitas/Perspectief
12 Julian Kannegieter Dindoa
15 Pepijn Goossens Apeldoorn
16 Rick Doorn Oost-Arnhem
18 Lars van der Waal Dos Kampen/Veltman
19/14 Lars van Kasteel Apeldoorn
Jorik Seine Wit-Blauw/Green Organics
Maarten van Erp Coach
Jordy Last Assistent-coach
Jury Eeftink Assistent-coach