Skip to the main content

RTC U15-toernooi Sassenheim

Hier vind je het programma, de stand en teams van het RTC U15-toernooi bij TOP/LITTA in Sassenheim op woensdag 2 maart. Het programma van de overige RTC-toernooien vind je op korfbal.nl/rtc-toernooien.

PROGRAMMA U15
Speeltijd: 2x 17,5 min met 1 min rust

Start Thuis Uit Uitslag
09.15 Rijnland Den Haag 11-15
10.00 Rotterdam Dordrecht 9-13
10.45 Zeeland Rijnland 6-15
11.30 Den Haag Rotterdam 17-7
12.15 Dordrecht Zeeland 21-7
13.00 Rijnland Rotterdam 9-11
13.45 Zeeland Den Haag 4-16
14.30 Dordrecht Rijnland 13-4
15.15 Rotterdam Zeeland 17-8
16.00 Den Haag Dordrecht 13-7


STAND U15 

W P DV DT +/-
Den Haag 4 8 61 29 +32
Dordrecht 4 6 54 33 +21
Rotterdam 4 4 44 47 -3
Rijnland 4 2 39 45 -6
Zeeland 4 0 25 69 -44

 

TEAMS U15

Den Haag U15

20 Eline Huesken Refleks
21 Fenna Brand Avanti/Post Makelaardij
22 Jasmijn Los Avanti/Post Makelaardij
34 Tess Molijn Avanti/Post Makelaardij
36 Jonne van der Meer Valto
37 Sacha Twerda Fortuna/Delta Logistiek
38 Zoë Hoogervorst Avanti/Post Makelaardij
39 Tess Hom Fortuna/Delta Logistiek
32 Sil van der Hoeven Refleks
41 Raf Roeleven Fortuna/Delta Logistiek
42 Finn Out Die Haghe
43 Levi van Nieuwenhuizen Achilles
44 Sean Ingosi Die Haghe
45 Stijn Nennie Fortuna/Delta Logistiek
46 Yanu Slingerland Fortuna/Delta Logistiek
47 Servais Sterke Die Haghe
Rick Vermeer Coach
Maurice Out Assistent-coach


Dordrecht U15

1 Jana Driesprong Oranje Wit (D)
2 Bobbi Koster DeetosSnel
21 Amber de Haas Oranje Wit (D)
30 Iza Wolleswinkel Oranje Wit (D)
39 Tara Boer Albatros
4 Fabian Staneke Sporting Delta
5 Jasper Stoop Sporting Delta
6 Timon Manni Albatros
7 Ruben Poots DeetosSnel
8 Jarno Valk Oranje Wit (D)
25 Thijs Lommers Albatros
40 Daan van Tricht DeetosSnel
Bart Driesprong Coach
Lars Bras Assistent-coach

 

Rijnland U15

1 Floor van Tol TOP/LITTA
2 Danique Ras TOP/LITTA
3 Fieke Lambooij Velocitas
5 Emma Plaizier TOP/LITTA
6 Amélie du Rieu Velocitas
17 Lotte Terwiel Pernix
18 Senna Klingenberg TOP/LITTA
19 Silke de Rooij Pernix
10 Stijn Korving VEO
11 Bart van der Willik TOP/LITTA
12 Mats Hüsken Velocitas
26 Mitch Keppel TOP/LITTA
27 Bastiaan Heijl Pernix
28 Daan van Tol TOP/LITTA
29 Jelte Ridder Velocitas
60 Gido Bakker Velocitas
Ruben Soellaart Coach


Rotterdam U15

12 Lise Blijleven Nieuwerkerk
13 Annick Meurs RWA
15 Esther den Boon KCC/CK Kozijnen
21 Marit Hartog RWA
22 Britt Laan Nieuwerkerk
29 Babette Nugteren KOAG
34 Lana Sies Nieuwerkerk
39 Aisha Baukema NIO
1 Stef Smaal Fortuna/Delta Logistiek
2 Alec Rotmans RWA
3 Luuk Visser Maassluis
7 Hendrik van Zoest RWA
16 Raph van de Burgt Nieuwerkerk
27 Thijmen Staal NIO
36 Matthijs van Schaik Nieuwerkerk
40 Jip Vermeer Maassluis
Gerbert Schippers Coach
Sharlynn van Genderen Assistent-coach
Els den Hollander Werkgroep


Zeeland U15

3 Anouk van der Touw Keep Fit ’70
7 Loor Boogert TOGO
10 Tess Dellebeke Fortis
11 Isis Kreukniet Tjoba
12 Evie Amperse TOGO
14 Lieke de Frel Luctor
1 Roan van de Voorde Fortis
5 Liam van Boven Tjoba
6 Jermaine Uitterhoeve TOGO
38 Sjoerd Bommeljé Blauw-Wit (K)
Youri de Back Coach
Tim van Zon Assistent-coach