Skip to the main content

RTC U15-toernooi Wageningen

Hier vind je het programma, de stand en teams van het RTC U15-toernooi bij KV Wageningen in Wageningen op woensdag 2 maart. Het programma van de overige RTC-toernooien vind je op korfbal.nl/rtc-toernooien.

PROGRAMMA U15
Speeltijd: 2x 17,5 min met 1 min rust

Start Thuis Uit Uitslag
09.15 De Vallei Midden NL 13-10
10.00 Zuid Zaanstad 4-10
10.45 Alblasserwaard De Vallei 10-11
11.30 Midden NL Zuid 11-6
12.15 Zaanstad Alblasserwaard 9-9
13.00 De Vallei Zuid 6-6
13.45 Alblasserwaard Midden NL 8-14
14.30 Zaanstad De Vallei 9-13
15.15 Zuid Alblasserwaard 7-8
16.00 Midden NL Zaanstad 14-8

 

STAND U15 

W P DV DT +/-
De Vallei 4 7 43 35 +8
Midden NL 4 6 49 35 +14
Zaanstad 4 3 36 40 -4
Alblasserwaard 4 3 35 41 -6
Zuid 4 1 23 35 -12

 

TEAMS U15

Alblasserwaard U15

1 Eva Blokland PKC/Vertom
4 Aniek de Jager Vriendenschaar
5 Iris van Weereld PKC/Vertom
6 Ranomy Bom Fortuna/Delta Logistiek
7 Alana Aliet PKC/Vertom
9 Lukas Deelen PKC/Vertom
10 David Drost GKV/Enomics
11 Lars Snoei Vitesse (Ba)
14 Lauric Dauvillier Vitesse (Ba)
15 Shayn Tims PKC/Verom
Sven van Veghel PKC/Verom
Mark Morelissen Coach
Jeroen Put Assistent-coach


De Vallei U15

2 Fenne van Brenk Wageningen
3 Esther Speelziek SKF
4 Roos Steenbergen Oost-Arnhem
6 Milou Bor Wageningen
8 Alana Lissenberg SKF
9 Noelle Bijl SKF
10 Jet Steenbergen Oost-Arnhem
14 Daniëlle Wildeman SKF
7 Ruben ten Brinke DVO/Accountor
11 Arnoud van der Hoek Apeldoorn
13 Niels Thoutenhoofd SKF
15 Tom Korenhof SKF
16 Jelte de Jong Oost-Arnhem
17 Robin IJzelendoorn Wageningen
19 Niek Borgers DVO/Accountor
Quinten Vellinga Wageningen
Alain ter Horst Coach
Cynthia van Kempen Assistent-coach
Luuk Schafraad Assistent-coach
Nikki Weima Teambegeleider

 

Midden Nederland U15

3 Amy Middendorp MIA
5 Linnea van Veenen MIA
7 Elin Vermeulen MIA
13 Esra Schimmel DVO/Accountor
14 Indy Groeneveld DVO/Accountor
15 Merel van den Brink DVO/Accountor
17 Joy Groeneveld DVO/Accountor
37 Tess van der Werve Nova
6 Sven Donker Apeldoorn
8 Tijme van Houwelingen Dalto/Klaverblad Verz.
11 Yari van Kooten Niekerk Dalto/Klaverblad Verz.
16 Levi Adriaans Fortissimo
19 Lysander Verweij Oost-Arnhem
19 Levi Eijgenraam Reehorst ’45
39 Luuk Stekelenburg Fortissimo
Simon Nagel MIA
Lois de Korte Coach
Jelmer Wolters Assistent-coach
Laura van den Haak Assistent-coach
Jasper Vanrooijen Assistent-coach


Zaanstad U15

1 Cheyenne Veenstra KZ/Thermo4U
2 Fiene Meijer KZ/Thermo4U
3 Indy Aafjes KZ/Thermo4U
7 Margot van Heuvelen GG/IJskoud de Beste
8 Jet Haak GG/IJskoud de Beste
9 Tess Borgman GG/IJskoud de Beste
13 Noesa Ris GG/IJskoud de Beste
15 Amy Zwart KZ/Thermo4U
4 Jan Rumphorst KZ/Thermo4U
6 Fedde Anepool GG/IJskoud de Beste
10 Finn Swidde KZ/Thermo4U
11 Gijs van Maanen GG/IJskoud de Beste
12 Timo Loeve OVVO
16 Koen Woudt KZ/Thermo4U
17 Jelmer Looy GG/IJskoud de Beste
18 Tjibbe de Wit GG/IJskoud de Beste
Kelly Scheffer Coach
Merle Hendriks Assistent-coach
Charlotte Rienstra Teambegeleider
Remko Meijer Teambegeleider

Zuid U15

1 Charlotte Keestra Rust Roest
8 Piene Janssen DSC
9 Josefien Verweij Tiel ’72
10 Megan van Dooren SDO (V)
14 Aleyna Sahin DSC
15 Linsey de Kroon Tilburg
17 Jasmijn Hobbelen DSC
3 Daan Bijl Rust Roest
4 Stan Kater SDO (V)
11 Jorn Buis Tiel ’72
12 Pjotr van den Heuvel Rust Roest
13 Dorus Willaert Rust Roest
16 Jochem Sponselee DSC
19 Lasse Buis Tiel ’72
Renske Relou Coach
Tycho Brink Assistent-coach
Desiree de Kroon Teambegeleider
Nadia Geysels Teambegeleider