Skip to the main content

RTC U17-toernooi Papendrecht

Hier vind je het programma, de stand en teams van het RTC U17-toernooi bij PKC/Vertom in Papendrecht op woensdag 2 maart. Het programma van de overige RTC-toernooien vind je op korfbal.nl/rtc-toernooien.


PROGRAMMA U17

Start Hal Thuis Uit Uitslag
09.30 1 Zuid-West Noord-West 14-12
09.30 2 West Zuid 17-7
10.10 1 Noord Oost 9-7
10.50 1 Zuid Zuid-West 10-19
11.30 1 Oost West 10-5
11.30 2 Noord-West Noord 8-6
12.30 1 Zuid-West Oost 11-6
12.30 2 Zuid Noord-West 14-12
13.10 1 West Noord 9-9
13.50 1 Oost Zuid 11-13
14.30 1 West Noord-West 12-8
14.30 2 Noord Zuid-West 10-10
15.30 1 Zuid Noord 7-11
15.30 2 Noord-West Oost 8-14
16.10 1 Zuid-West West 15-13

Na het toernooi maakt bondscoach Barry Schep Nederland U17 bekend.

STAND U17

W P DV DT +/-
Zuid-West 5 9 69 51 +18
West 5 5 56 49 +7
Noord 5 6 45 41 +4
Zuid 5 4 51 70 -19
Oost 5 4 48 46 +2
Noord-West 5 2 48 60 -12


TEAMS U17

Noord U17

21 Mirne Righart DOS’46
22 Amber Klaren KV Heerenveen
23 Anouk Ensing LDODK/Rinsma Modeplein
24 Sigrid Kuipers CSL
25 Sanne Veenstra LDODK/Rinsma Modeplein
26 Marijke Klugkist AVO
27 Danique Klaren KV Heerenveen
28 Lyan Stelma LDODK/Rinsma Modeplein
29 Meike Broersma KV Drachten/Van der Wiel
31 Matthijs Draaisma KV Heerenveen
32 Wilmer Hansma LDODK/Rinsma Modeplein
33 Lieuwe van der Hoek KV Heerenveen
34 Jesse Wieman DOS’46
35 Rienk Luinstra CSL
36 Tieme Eppinga LDODK/Rinsma Modeplein
37 Rienk Jan de Boer Quick’21/Vlug en Vaardig
38 Diede Schouten CSL
39 Robbert Leurink KV Drachten/Van der Wiel
Marco Zegwaard Coach
Patrick Hindriks Assistent-coach
Daniël Zonderman Fysiotherapeut
Gertjan Scheffer Teambegeleider


Noord-West U17

1 Jasmijn Brinkert GG/IJskoud de Beste
3 Lindsey Pijnappels KZ/Thermo4U
4 Isa Dik KZ/Thermo4U
6 Fanny van Heuvelen GG/IJskoud de Beste
7 Carolien Borst GG/IJskoud de Beste
8 Maud Aafjes KZ/Thermo4U
9 Demi Schaft GG/IJskoud de Beste
10 Tess Koomen GG/IJskoud de Beste
11 Jelle Emons KZ/Thermo4U
12 Cas Honig KZ/Thermo4U
13 Job van Keulen OVVO
14 Olivier Woudt KZ/Thermo4U
15 Ties Schaft GG/IJskoud de Beste
16 Chris Prent AW.DTV
18 Mikai van het Kaar KZ/Thermo4U
19 Max Koel GG/IJskoud de Beste
Rons Lanser Coach
Thijs van Nieuwenhuizen Assistent-coach
Esther Koomen Teammanager


Oost U17

21 Deborah Vos DVO/Accountor
22 Hester Stolk SKF
23 Famke van der Garde DVO/Accountor
24 Lieve Kroes De Meeuwen
25 Lara van Golberdinge DVO/Accountor
26 Sanne van der Velde Unitas/Perspectief
27 Hanne Esthuis Amicitia
28 Rosalie Peet DVO/Accountor
14/19
Jeroen Boonstra Unitas/Perspectief
31 Niek Matthijsse ASVD
32 Dennis Noordermeer Dalto/Klaverblad Verz.
33 Matthijs de Koning Oost-Arnhem
36 Gideon Gort Dalto/Klaverblad Verz.
37 Joas Drost De Meeuwen
38 Tristan Ettema Apeldoorn
Julian Ritman DVO/Accountor
René Stenvers Coach
Manon Maasland Assistent-coach
Leroy Toonen Verzorger

 

West U17

21 Chelsea Mooi Fortuna/Delta Logistiek
22 Dominique Drost TOP/LITTA
23 Jitte van der Horst TOP/LITTA
24 Roos Hom Fortuna/Delta Logistiek
25 Anne van de Schilde Die Haghe
26 Demi Brand Fortuna/Delta Logistiek
27 Tamar van de Vaart TOP/LITTA
28 Sjors Maes Fortuna/Delta Logistiek
31 Hoite Bakker TOP/LITTA
32 Koen de Roode Fortuna/Delta Logistiek
33 Rick Schravendijk Fortuna/Delta Logistiek
34 Robin Bakker TOP/LITTA
35 Seth Roeleven Fortuna/Delta Logistiek
36 Tom van der Willik TOP/LITTA
37 Levi Monkou Die Haghe
38 Ruben van den Bosch Velocitas
Marco Swikker Coach
Wibout van der Weide Assistent-coach

Zuid U17

4 Roos Schrader Tiel ’72
7 Marit van Bekkum Tiel ’72
8 Luna van der Putten DSC
9 Kyra de Vries Tiel ’72
22 Lieke de Bruin DSC
24 Renske van Zutphen De Korfrakkers
30 Marleen Verweij Tiel ’72
14 Rens Koevoet Tiel ’72
15 Auke Links Tiel ’72
32 Noah Grumnagel DSC
33 Nick Jansen DSC
37 Dion Mollet DSC
40 Martijn van den Brand DSC
Niels van Kemenade Coach
Vinsent Jansen Assistent-coach
Martijn Koobs Teambegeleider


Zuid-West U17

1 Jesca van Grieken IJsselvogels
2 Anouk Bakker Albatros
3 Femke Lommers Albatros
4 Merle Vinken PKC/Vertom
6 Bo Kraaijeveld PKC/Vertom
7 Zoë Kraaijeveld PKC/Vertom
8 Floor de Meij Fortis
11 Dèco Fokkens PKC/Vertom
12 Dominique de Jong PKC/Vertom
13 Jorien Jordaan Albatros
14 Bas van Schaik Nieuwerkerk
15 Merijn Stoop Albatros
17 Joep Kok PKC/Vertom
18 Jesse Lommers Albatros
20 Jorn Remans PKC/Vertom
Jan de Jager Coach
Chris Beuk Assistent-coach
Mart van Leeuwen Verzorger
Esther Blok Teambegeleider