Skip to the main content

RTC U19-toernooi Maarssen

Hier vind je het programma, de stand en teams van het RTC U19-toernooi bij OVVO in Maarssen op woensdag 2 maart. Het programma van de overige RTC-toernooien vind je op korfbal.nl/rtc-toernooien.

PROGRAMMA U19

Start Thuis Uit Uitslag
09.15 Noord-West Oost 16-13
10.00 Noord West 10-12
10.45 Zuid-West Noord-West 12-10
11.30 Oost Noord 8-11
12.15 West Zuid-West 10-11
13.00 Noord-West Noord 16-13
13.45 Zuid-West Oost 16-8
14.30 West Noord-West 14-12
15.15 Noord Zuid-West 12-14
16.00 Oost West 15-20

 

STAND U19

W P DV DT +/-
Zuid-West 4 8 53 40 +13
West 4 6 56 48 +8
Noord-West 4 4 54 52 +2
Noord 4 2 46 50 -4
Oost 4 0 44 62 -18

 

TEAMS U19

Noord U19

1 Aniek Bouwknegt DOS’46
2 Lionne Haaijer LDODK/Rinsma Modeplein
3 Cerèn Wonink DOS’46
4 Fleur Pruim DOS’46
5 Marrit van der Laan KV Heerenveen
6 Britt Wetsema Nic.
7 Sam Meijer DOS’46
8 Sabine Beute KV Drachten/Van der Wiel
9 Femke Faber LDODK/Rinsma Modeplein
10 Maaike Slager LDODK/Rinsma Modeplein
11 Bas Haaijer LDODK/Rinsma Modeplein
12 Jorne van der Zee DOS’46
13 Boris Geertsema KV Heerenveen
14 Jelmer bij de Leij LDODK/Rinsma Modeplein
15 Nils Postma KV Drachten/Van der Wiel
16 Jurjen Veenstra LDODK/Rinsma Modeplein
17 Daniël Feenstra KV Heerenveen
18 Wietse van Jaarsveld Mid-Fryslân/Jansma Burd.
19 Lennard Klaren KV Heerenveen
20 Daniël Kempenaar It Fean
Bart-Jan Scheenstra Coach
Alle Broersma Assistent-coach


Noord-West U19

1 Lieke van Zoest AW.DTV
2 Jet van der Bunt KZ/Thermo4U
3 Maggie Schleeper KZ/Thermo4U
5 Nikki Boerhout KZ/Thermo4U
6 Noor van Duijvenbode GG/IJskoud de Beste
8 Anna de Ridder GG/IJskoud de Beste
9 Silke Hendriks GG/IJskoud de Beste
10 Famke Doves KZ/Thermo4U
11 Jens de Boer GG/IJskoud de Beste
12 Bram van Ingen TOP/LITTA
13 Jelle Ekkes KZ/Thermo4U
14 Stef Schaap KZ/Thermo4U
15 Jari Leemhuis BEP
16 Mika Vreeken KZ/Thermo4U
19 Thomas Uitvlugt KZ/Thermo4U
20 Darren Krook KZ/Thermo4U
Erwin Dik Coach
Dennis Doves Assistent-coach
Martin Fennema Teammanager


Oost U19

1 Lotte Doorn DOS Kampen/Veltman
2 Fleur Kroes Dalto/Klaverblad Ver.
3 Fenna Cavelaars Dalto/Klaverblad Ver.
4 Annelie de Korte DVO/Accountor
7 Rixt Oosterga ASVD
8 Roos Lipke Unitas/Perspectief
9 Lisanne Fleer DVO/Accountor
10 Danique van der Garde DVO/Accountor
11 Deen de Jong Wageningen
12 Richard Gerritsen DVO/Accountor
15 Boaz Heijink Apeldoorn
16 Lars de Kruijf De Meeuwen
18 Tim Kuiper DVO/Accountor
19/14 Simeon ten Brinke DVO/Accountor
20 Krijn van het Kaar Oost-Arnhem
Yvo de Vries DOS’46
Malou Kop Jansen Coach
Daniël van Münster Assistent-coach


West U19

1 Noek de Vos Fortuna/Delta Logistiek
2 Kirsten van Koert Die Haghe
3 Maaike van der Willik TOP/LITTA
4 Fleur Boeren TOP/LITTA
5 Yrsa Ravensbergen TOP/LITTA
6 Jill Heijink TOP/LITTA
8 Sanne Pijpers TOP/LITTA
9 Dyanne Haagsman Tempo
11 Tommie Swikker HKV/Ons Eibernest
12 Sascha Pouw HKV/Ons Eibernest
13 Thomas Rodenburg Fortuna/Delta Logistiek
14 Pim Molijn Avanti/Post Makelaardij
15 Boyd Abbenhuis Die Haghe
16 Mike Abbenhuis Die Haghe
17 Merijn Mensink Fortuna/Delta Logistiek
18 Mick van Nieuwenhuizen TOP/LITTA
Mady Tims Coach
Tom van den Burgt Assistent-coach

 

Zuid-West U19

1 Karlijn van Weereld PKC/Vertom
3 Meike Driesprong Oranje-Wit (D)
4 Joy van Oversteeg PKC/Vertom
6 Resy Weijts Fortuna/Delta Logistiek
7 Jenske Simons PKC/Vertom
8 Anouk de Visser PKC/Vertom
9 Daphne Boone Albatros
10 Romy de Rijke PKC/Vertom
11 Jesper Vinken PKC/Vertom
12 Damian de Vries Albatros
13 Bas Stuurstraat KCC/CK Kozijnen
17 Roel Visser KCC/CK Kozijnen
18 Justin den Hollander PKC/Vertom
19 Menno Remans PKC/Vertom
20 Mees Oppe Oranje-Wit (D)
Kees-Jan Oppe Coach
Herman Godefroy Teambegeleider
Peter Turkenburg Verzorger