Het scheidsrechterkoppel Marco van der Lucht en Rick Voskamp fluit vanavond de laatste wedstrijd als duo. Marco van der Lucht fluit als voorbereiding naar het WK Korfbal gedurende de veldcompetities met Anton van den Beukel. Rick Voskamp heeft nog geen definitief besluit genomen over zijn toekomst, maar zal voorlopig niet in actie komen.
Van der Lucht heeft in 2019 samen met Arnold Alexander de finale van de Korfbal League tussen Fortuna/Delta Logistiek en PKC/Vertom gefloten. Van der Lucht fluit vanavond met GG/RMcD Huis Emma vs. Dalto/Klaverblad Verzekeringen zijn 174e wedstrijd in de Korfbal League. Voor Voskamp is het wedstrijd nummer 76 op het hoogste niveau.
Foto: Gertrude de Vries, Korfbalfoto.nl
Gerelateerde artikelen
Handtekeningen jagen en topkorfbal kijken met TeamNL Korfbal
Gepubliceerd op 02 juli 2025
Het was een mooie dinsdagavond in Dordrecht, met veel blije gezichten tijdens de meet and greet die voorafgaand aan de interland Nederland - België was georganiseerd. Vervolgens liet België zien niet voor niks naar Dordrecht te zijn gekomen: TeamNL Korfbal werd het vuur aan de schenen gelegd.
Lees meer
Nederland U17 prolongeert wereldtitel
Gepubliceerd op 29 juni 2025
Na een prachtig toernooi prolongeerde Nederland U17 de wereldtitel door in de finale België U17 met 32-15 te verslaan. Eerder op de dag werd in de halve finale gewonnen van Chinese Taipei, dat uiteindelijk met de bronzen plak naar huis ging. Duitsland werd vierde.
Lees meer
U17 Korfball World Cup - dag 1
Gepubliceerd op 28 juni 2025
Eindhoven is dit hele weekend het decor van de U17 Korfball World Cup. Nederland U17 zit in de poulefase bij Duitsland, Engeland, Catalonië en Hong Kong China. Toegang tot het toernooi is gratis, dus kom vooral naar Eindhoven. Mocht dit niet lukken, dan zijn de wedstrijden ook via de livestreams te volgen.
Lees meer
Topartikelen
Internationaal
TeamNL Korfbal
Drie nieuwe namen selectie TeamNL Korfbal
Gepubliceerd op 16 april 2025
A-jeugd Hoofdklasse
Korfbal League
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League
Gepubliceerd op 12 april 2025