Skip to the main content

VIDEO: Mick Snel over de #korfbalfinale

Korfbal League Topkorfbal

Zeven Korfbal Leaguefinales, waarvan zes gewonnen. Een zevende overwinning zou de kroon op zijn toch al imposante carrière zijn. In de serie portretten over de #korfbalfinale mag Mick Snel, speler van Fortuna/Delta Logistiek natuurlijk niet ontbreken. Hij vertelt over zijn eerste finale waarin hij meteen al beslissend was, over die ene verloren finale en natuurlijk over het afscheid van de Kenonz Korfbal League.

 

Meer informatie en tickets: www.korfbalfinale.nl.

Gerelateerde artikelen

Handtekeningen jagen en topkorfbal kijken met TeamNL Korfbal
TeamNL Korfbal
Handtekeningen jagen en topkorfbal kijken met TeamNL Korfbal
Het was een mooie dinsdagavond in Dordrecht, met veel blije gezichten tijdens de meet and greet die voorafgaand aan de interland Nederland - België was georganiseerd. Vervolgens liet België zien niet voor niks naar Dordrecht te zijn gekomen: TeamNL Korfbal werd het vuur aan de schenen gelegd.
Lees meer
Nederland U17 prolongeert wereldtitel
Internationaal U21, U19, U17
Nederland U17 prolongeert wereldtitel
Na een prachtig toernooi prolongeerde Nederland U17 de wereldtitel door in de finale België U17 met 32-15 te verslaan. Eerder op de dag werd in de halve finale gewonnen van Chinese Taipei, dat uiteindelijk met de bronzen plak naar huis ging. Duitsland werd vierde.
Lees meer
U17 Korfball World Cup - dag 1
Internationaal U21, U19, U17
U17 Korfball World Cup - dag 1
Eindhoven is dit hele weekend het decor van de U17 Korfball World Cup. Nederland U17 zit in de poulefase bij Duitsland, Engeland, Catalonië en Hong Kong China. Toegang tot het toernooi is gratis, dus kom vooral naar Eindhoven. Mocht dit niet lukken, dan zijn de wedstrijden ook via de livestreams te volgen.
Lees meer

Topartikelen

Internationaal TeamNL Korfbal
Drie nieuwe namen selectie TeamNL Korfbal
A-jeugd Hoofdklasse Korfbal League
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League