PROGRAMMA

Dag 1
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
13 oktober 2018 2:30 pm Groep D Drachten Schotland 12-11 Wales
13 oktober 2018 4:15 pm Groep C Gorredijk Slowaijke Slowakije 18-17 n.v. Frankrijk Frankrijk
13 oktober 2018 4:15 pm Groep D Drachten Hongarije 25-8 Servië
13 oktober 2018 6:00 pm Groep A Gorredijk Engeland 17-9 Polen
13 oktober 2018 6:00 pm Groep B Drachten Duitsland 17-16 Portugal
13 oktober 2018 8:00 pm Groep B Drachten België België 18-12 Tsjechië Tsjechië
13 oktober 2018 8:00 pm Groep A Gorredijk Nederland 31-13 Catalonië
Dag 2
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
14 oktober 2018 2:45 pm Groep A Gorredijk Nederland 31-10 Engeland
14 oktober 2018 2:45 pm Groep B Drachten Duitsland 20-18 België
14 oktober 2018 4:30 pm Groep A Gorredijk Polen 11-13 Catalonië
14 oktober 2018 4:30 pm Groep B Drachten Portugal 24-12 Tsjechië
14 oktober 2018 6:15 pm Groep C Gorredijk Frankrijk 16-15 n.v. Ierland
14 oktober 2018 6:15 pm Groep D Drachten Schotland 13-14 n.v. Hongarije
14 oktober 2018 8:00 pm Groep D Drachten Wales 15-7 Servië
Dag 3
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
15 oktober 2018 2:45 pm Groep D Gorredijk Servië 18-24 Schotland
15 oktober 2018 4:30 pm Groep D Gorredijk Hongarije 12-9 Wales
15 oktober 2018 4:30 pm Groep C Drachten Ierland 12-16 Slowakije
15 oktober 2018 6:15 pm Groep B Gorredijk Tsjechië 16-21 Duitsland
15 oktober 2018 6:15 pm Groep A Drachten Catalonië 18-17 Engeland
15 oktober 2018 8:00 pm Groep B Gorredijk België 35-16 Portugal
15 oktober 2018 8:00 pm Groep A Drachten Nederland 40-12 Polen
Dag 4
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
16 oktober 2018 6:15 pm Gorredijk Hongarije 17-16 Polen
16 oktober 2018 8:00 pm Gorredijk Tsjechië 33-12 Slowakije
Dag 5
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
17 oktober 2018 2:45 pm Leeuwarden Portugal 21-13 Catalonië
17 oktober 2018 4:30 pm Leeuwarden Engeland 17-22 België
17 oktober 2018 4:30 pm Gorredijk Wales 12-6 Frankrijk
17 oktober 2018 6:15 pm Leeuwarden Duitsland 20-17 Hongarije
17 oktober 2018 6:15 pm Gorredijk Ierland 15-13 Schotland
17 oktober 2018 8:00 pm Leeuwarden Nederland 35-10 Tsjechië
17 oktober 2018 8:00 pm Gorredijk Slowakije 22-19 Servië
Dag 6
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
18 oktober 2018 4:30 pm Gorredijk Servië 13-16 Frankrijk
18 oktober 2018 6:15 pm Gorredijk Wales 15-19 Polen
18 oktober 2018 8:00 pm Gorredijk Slowakije 9-13 Ierland
Dag 7
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
19 oktober 2018 1:00 pm Heerenveen Schotland 22-21 Servië
19 oktober 2018 2:45 pm Heerenveen Hongarije 17-22 Catalonië
19 oktober 2018 4:30 pm Heerenveen Tsjechië 16-15 Engeland
19 oktober 2018 6:15 pm Heerenveen Duitsland 20-10 Portugal
19 oktober 2018 8:00 pm Heerenveen Nederland 22-9 België
Dag 8
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
20 oktober 2018 1:00 pm Heerenveen Frankrijk 15-14 Schotland
20 oktober 2018 2:45 pm Heerenveen 11/12: Wales 15-18 Slowakije
20 oktober 2018 4:30 pm Heerenveen 9/10: Polen 21-7 Ierland
Dag 9
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
21 oktober 2018 10:00 am Heerenveen 7/8: Hongarije 11-19 Engeland
21 oktober 2018 12:00 pm Heerenveen 5/6: Catalonië 17-20 Tsjechië
21 oktober 2018 2:00 pm Heerenveen 3/4: België 19-20 Portugal
21 oktober 2018 4:00 pm Heerenveen 1/2: Nederland 21-8 Duitsland