Skip to the main content

Nationale selecties

TeamNL Korfbal is de regerend World Games-, wereld- en Europees kampioen. Op deze pagina vind je ook de status van de overige nationale selecties.

TEAMNL KORFBAL C​aps TeamNL Korfbal t/m 17-07-2022
Nr Naam Club
1 Jessica Lokhorst Fortuna/Delta Logistiek 28
2 Esther Cordus KZ/Thermo4U 44
4 Brett Zuijdwegt PKC/Vertom 13
5 Sanne van der Werff PKC/Vertom 13
8 Marjolijn Schenk KZ/Thermo4U 8
9 Fleur Hoek Fortuna/Delta Logist. 37
20 Anouk Haars KZ/Thermo4U 8
22 Annelie de Korte DVO/Accountor
24 Femke Faber LDODK/Rinsma Mod. 5
7 Daan Preuninger Fortuna/Delta Logist. 39
10 Richard Kunst PKC/Vertom 31
11 Olav van Wijngaarden PKC/Vertom 39
12 Terrenc Griemink GG/IJskoud de Beste 8
14 Harjan Visscher LDODK/Rinsma Mod. 44
16 Alwin Out KZ/Thermo4U 14
17 Laurens Leeuwenhoek PKC/Vertom 64
23 Koen van Roekel DVO/Accountor
Selectiestatus
6 Caitlin Keller DVO/Accountor
15 Ran Faber LDODK/Rinsma Mod. 1
Vaste staf TeamNL Korfbal

Bondscoach – Jan Niebeek
Asisstent-bondscoach – Ruben Boode
Fysiotherapeut – Ada Jansen
Arts – Anne van Vegchel
Teammanager – Bibi Terlouw

Overige staf TeamNL Korfbal

Fysieke trainer – Michael Groen
Embedded scientist  – Maaike Willemsen

Persverzoeken met betrekking tot TeamNL Korfbal kunnen gestuurd worden aan: communicatie@knkv.nl.

TALENT TEAMNL KORFBAL (U21)

Onderstaande selectie werd begin oktober in Terrassa, Catalonië Europees kampioen.

Eline van Veldhuisen (DOS’46)
Esmee van Veen (LDODK/Rinsma Modeplein)
Julia Schuiling (TOP/IAA fresh)
Marije Visser (Mid-Fryslân/ReduRisk)
Milou Schuiling (TOP/IAA fresh)
Sanne Maaike Nieuwenhuizen (KZ/Thermo4U)
Tessa Lap (DOS’46)
Jarin Bruinekreeft (De Meeuwen)
Jimmy Swikker (Fortuna/Delta Logistiek)
Kris Boere (Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
Mart Vrielink (DOS’46)
Pieter Christiaan van der Woude (LDODK/Rinsma Modeplein)
Sydney Schol (KCC/CK Kozijnen)
Wouter Wildschut (Fortuna/Delta Logistiek)

Staf Talent TeamNL Korfbal

Bondscoach – Kees Vlietstra
Assistent-bondscoach – Mike Vlietstra
Fysiotherapeut – Ada Jansen
Arts – Anne van Vegchel
Teammanager – Albert Nijenhuis

NEDERLAND U19

Na de pre-challenge op 25 oktober bij PKC/Vertom in Papendrecht zijn de onderstaande spelers gekozen voor de voorselectie van Nederland U19. Na afloop van de Korfbal Challenge in Rotterdam (27 t/m 30 december 2022) zullen bondscoaches Leon Simons en Dennis Doves de selectie van Nederland U19 2023 bekendmaken. Deze spelers gaan zich voorbereiden op de IKF U19 WKC dat van 7 t/m 9 april 2023 in Gent, België wordt gespeeld.

Bo Kraaijeveld (PKC/Vertom)
Cerèn Wonink (DOS’46)
Chelsea Mooi (Fortuna/Delta Logistiek)
Danique Klaren (Heerenveen)
Deborah Vos (DVO/Accountor)
Esmee Hartenberg (DOS’46)
Isa Dik (KZ/Thermo4U)
Jet van der Bunt (KZ/Thermo4U)
Kirsten van Koert (Die Haghe)
Mirne Righart (DOS’46)
Noor van Duijvenbode (Groen-Geel)
Roos Hom (Fortuna/Delta Logistiek)
Rosalie Peet (DVO/Accountor)
Sigrid Kuipers (CSL)
Zoë Kraaijeveld (PKC/Vertom)
Gideon Gort (Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
Jeroen Boonstra (Unitas/Perspectief)
Jesper Vinken (PKC/Vertom)
Jorien Jordaan (PKC/Vertom)
Jorn Remans (PKC/Vertom)
Jurjen Veenstra (LDODK/Rinsma Modeplein)
Matthijs Draaisma (LDODK/Rinsma Modeplein)
Merijn Mensink (Fortuna/Delta Logistiek)
Nils Postma (LDODK/Rinsma Modeplein)
Noah Koers (DVO/Accountor)
Robin Bakker (TOP/IAA fresh)
Sam Deckers (DOS’46)
Sascha Pouw (Fortuna/Delta Logistiek)
Senno Snijders (DeetosSnel)
Yvo de Vries (DOS’46)

Staf Nederland U19

Bondscoach – Leon Simons
Assistent-bondscoach – Dennis Doves
Fysiotherapeut – Jan Koenrades
Arts – Sandra Chung
Teammanager – Eric Geijtenbeek

NEDERLAND U17

Na de pre-challenge op 25 oktober bij PKC/Vertom in Papendrecht zijn de volgende spelers gekozen voor de voorselectie van Nederland U17. Na afloop van de Korfbal Challenge in Rotterdam (27 t/m 30 december 2022) zal bondscoach Barry Schep de selectie van Nederland U17 2023 bekendmaken. Deze spelers gaan zich voorbereiden op de IKF U17 KWC 2023 in Eindhoven.

Britt Laan (Nieuwerkerk)
Danielle Wildeman (SKF)
Demi Brand (Fortuna/Delta Logistiek)
Dominique Drost (TOP/IAA fresh)
Eline Huesken (Refleks)
Famke van der Garde (DVO/Accountor)
Fiene Meijer (KZ/Thermo4U)
Jana Driesprong (Oranje Wit D)
Jinthe Kraaijeveld (DeetosSnel)
Lieve Kroes (De Meeuwen)
Maud Aafjes (KZ/Thermo4U)
Mette Hulsman (Heerenveen)
Sanne van der Velde (Unitas/Perspectief)
Sanne Veenstra (LDODK/Rinsma Modeplein)
Tess Hom (Fortuna/Delta Logistiek)
Bert Hopma Zijlema (Unitas/Perspectief)
Dèco Fokkens (PKC/Vertom)
Dennis Noordermeer (Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
Job Kuiper (Tempo)
Koen Woudt (KZ/Thermo4U)
Levi Monkou (Die Haghe)
Levi van Nieuwenhuijzen (Fortuna/Delta Logistiek)
Lysander Verweij (Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
Mikai van het Kaar (KZ/Thermo4U)
Noud Faber (LDODK/Rinsma Modeplein)
Pim Wayenberg (Tempo)
Seth Roeleven (Fortuna/Delta Logistiek)
Shayn Tims (PKC/Vertom)
Tieme Eppinga (LDODK/Rinsma Modeplein)

Staf Nederland U17

Bondscoach – Barry Schep
Assistent-bondscoach – Stijn Hoekstra
Fysiotherapeut – Inge Jansen
Arts – Sandra Chung
Teammanager – Eric Geijtenbeek

Foto: Anne van Vegchel