STANDEN

Groep A
Stand Gespeeld W | G | V Punten VOOR - TEGEN
1 Nederland 3 3 | 0 | 0 9 102 - 35
2 Catalonië 3 2 | 0 | 1 6 44 - 59
3 Engeland 3 1 | 0 | 2 3 44 - 58
4 Polen 3 0 | 0 | 3 0 32 - 70
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
13 oktober 2018 6:00 pm Groep A Gorredijk Engeland 17-9 Polen
13 oktober 2018 8:00 pm Groep A Gorredijk Nederland 31-13 Catalonië
14 oktober 2018 2:45 pm Groep A Gorredijk Nederland 31-10 Engeland
14 oktober 2018 4:30 pm Groep A Gorredijk Polen 11-13 Catalonië
15 oktober 2018 6:15 pm Groep A Drachten Catalonië 18-17 Engeland
15 oktober 2018 8:00 pm Groep A Drachten Nederland 40-12 Polen
Groep B
Stand Gespeeld W | G | V Punten VOOR - TEGEN
1 Duitsland 3 3 | 0 | 0 9 58 - 50
2 België 3 2 | 0 | 1 6 71 - 48
3 Portugal 3 1 | 0 | 2 3 56 - 64
4 Tsjechië 3 0 | 0 | 3 0 40 - 63
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
13 oktober 2018 6:00 pm Groep B Drachten Duitsland 17-16 Portugal
13 oktober 2018 8:00 pm Groep B Drachten België België 18-12 Tsjechië Tsjechië
14 oktober 2018 2:45 pm Groep B Drachten Duitsland 20-18 België
14 oktober 2018 4:30 pm Groep B Drachten Portugal 24-12 Tsjechië
15 oktober 2018 6:15 pm Groep B Gorredijk Tsjechië 16-21 Duitsland
15 oktober 2018 8:00 pm Groep B Gorredijk België 35-16 Portugal
Groep C
Stand Gespeeld W | G | V Punten VOOR - TEGEN
1 Slowakije 2 2 | 0 | 0 5 34 - 29
2 Frankrijk 2 1 | 0 | 1 3 33 - 33
3 Ierland 2 0 | 0 | 2 1 27 - 32
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
13 oktober 2018 4:15 pm Groep C Gorredijk Slowaijke Slowakije 18-17 n.v. Frankrijk Frankrijk
14 oktober 2018 6:15 pm Groep C Gorredijk Frankrijk 16-15 n.v. Ierland
15 oktober 2018 4:30 pm Groep C Drachten Ierland 12-16 Slowakije
Groep D
Stand Gespeeld W | G | V Punten VOOR - TEGEN
1 Hongarije 3 3 | 0 | 0 8 51 - 30
2 Schotland 3 2 | 0 | 1 7 49 - 43
3 Wales 3 1 | 0 | 2 3 35 - 31
4 Servië 3 0 | 0 | 3 0 33 - 64
Datum TIJD Fase Locatie Thuis team Uitslag Uit team
13 oktober 2018 2:30 pm Groep D Drachten Schotland 12-11 Wales
13 oktober 2018 4:15 pm Groep D Drachten Hongarije 25-8 Servië
14 oktober 2018 6:15 pm Groep D Drachten Schotland 13-14 n.v. Hongarije
14 oktober 2018 8:00 pm Groep D Drachten Wales 15-7 Servië
15 oktober 2018 2:45 pm Groep D Gorredijk Servië 18-24 Schotland
15 oktober 2018 4:30 pm Groep D Gorredijk Hongarije 12-9 Wales